סטארט-אח נולד מרצון לקחת את התחום המוביל של המאה ה-21 - טכנולוגיה, ולעשות איתו טוב בעולם בקנה מידה משמעותי. סטארט-אח הינה עמותה ללא מטרות רווח, המפתחת פתרונות טכנולוגיים למען הקהילה.  הארגון שלנו בנוי ממתנדבים משלל התחומים השונים כמו מנהלי מוצר, מעצבים, מפתחים ועוד. אנו בוחרים לקדם עמותות שמועילות ומשפיעות על חלקים גדולים ומגוונים באוכלוסיה. המענה הטכנולוגי שלנו נולד מתוך זיהוי צורך של העמותות, המונע מהן להשתפר ולהתרחב. בהתאם לצורך הספציפי של כל עמותה אנו מתאימים ומפתחים עבורה מענה טכנולוגי.עבודתנו מוכיחה כי המענה הטכנולוגי לעמותות מעין אלו מהווה מכפיל כוח להתרחבות העמותה, לפעילות ולאופן העבודה השוטפת.
 
פרויקטים נוכחיים:

ידידים בדרכים - ארגון המספק עזרה ראשונה לא רפואית ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל ועוד. הארגון פועל בהתנדבות מלאה. בשנה האחרונה הארגון סייע למעל מ-180 אלף אזרחים במדינה.

מה היה עד היום ?

עד היום ארגון ידידים ניהל את 13 אלף מתנדביו דרך תוכנת המסרים Whatsapp. אזרח הזקוק לעזרה מחייג למרכזיה, במרכזייה יש מענה של 24 שעות על ידי 300 מוקדנים, את הקריאות המוקדנים מסווגים לפי מיקום ומקפיצים הודעות בקבוצות הWhatsapp המתאימה לפי המיקום, לעיתים עשרות קבוצות למיקום אחד. מערך זה של ניהול הקריאות דרך הWhatsapp פוגע באופן מהותי באופן תפעול הקריאות של האזרח וביעילות במציאת המתנדבים המתאימים.

 
איך סטארט-אח עזר להם ?

פיתחנו עבור ארגון ידידים שלושה כלים שונים שנועדו לתת מענה לכלל התהליך התפעולי של הסיוע לאזרח בשטח. משלב הקריאה של האזרח, ועד שלב לקיחת האירוע על ידי המתנדב. וזאת על ידי פיתוח רובוט לפייסבוק שמאפשר לאזרח לפתוח קריאה ללא שיח עם המרכזיה. פיתוח אפליקציה ל300 המוקדנים לטובת ניהול כלל הקריאות שמגיעות מהרובוט או לחילופין מהמרכזיה. פיתוח אפליקציה ל13 אלף המתנדבים, אפליקציה שמתריעה לכלל המתנדבים על אירועים בקרבתם. כלל הפיתוחים יחד מאפשרים כעת לארגון ידידים להתרחב ולצמוח בקצב הכפול פי 4 מהאופן בו התרחבו עד היום.

ארגון מהפכה של שמחה מפגיש עשרות מתנדבים מדי יום עם חולים בבתי חולים שונים לאורך הארץ, המתנדבים מגיעים עם דברי מתיקה, כלי נגינה והרבה רצון טוב ומעלים חיוך על פניהם של המטופלים. המטרה של הנערים המתנדבים היא לשמח את החולים, ואנחנו כאן כדי לעזור להם לנהל את ההתנדבויות ולהפוך אותן לחוויה טובה עוד יותר!

 

מה היה עד היום ?

עד היום ארגון מהפכה של שמחה ניהל את כלל האירועים שלו דרך קבוצות Whatsapp דבר שגרם לחוסר סדר וודאות בנוגע לכמות המשתתפים והציוד שכל אחד מביא.

 

איך סטארט-אח עזר להם ?

פיתחנו עבור ארגון מהפכה של שמחה אפליקציה שמאפשרת לכל אדם להירשם להתנדבות בכל בתי החולים בישראל על בסיס מיקום, פעילות וזמן. אפליקציה זו מאפשרת לארגון להיות בבקרה תמידית על כמות המשתתפים, על הציוד שכל אחד מביא, וכמו כן פותחת את שעריה עבור אנשים שכלל לא מתנדבים בעמותה, פשוט להגיע ולהצטרף!

עמותות נוספות פנו אלינו לטובת שיתוף פעולה, להלן הרשימה:

 

איפיון מוכן, פיתוח בהקפאה:

עמותת "מתנדבים בארץ החיים" - עמותה שמקילה על הורים שילדים מאושפזים במחלקות אונקולוגיות וצריכים סיוע בשמירה על הילדים לאורך השנה ו/או הטיפולים השונים. העמותה זקוקה לאפליקציה שתעזור להם לנהל את הצרכים השונים לפי בתי החולים, הזמנים, המשמרות וההתאמות של המתנדבים.


 

בתהליכי איפיון

ארגון עזר מציון, פרויקט "מחוברים לחיים" - שינוע תרופות ומצרכים רפואיים עבור יהודים ושאינם בכל העולם, כיום מתנהל בWhatsapp.  ארגון זה זקוק לאפליקצייה שתנהל את כלל הקריאות השונות שעולות מהשטח, תתריע לכל מי שיכול לסייע על פי מיקום וזמן, ותחבר בין האנשים השונים.

 

עמותת "צריכים משו" - עמותה שמונה מעל 250 אלף מתנדבים פעילים, העמותה זקוקה לאפליקציה שתעזור להם לנהל את הקישוריות בין אנשים חסרי אמצעים כללים לבין בעלי עסקים שתורמים מזמנם עבורם.

 

טרם אופיין:

ארגון "הצלה" - עזרה ראשונה רפואית, בדומה לארגון מד"א. ארגון זה זקוק לפלטפורמה שתעזור להם לנהל את הקריאות שעולות מהשטח, את המוקדנים שמנהלים את האירועים וכן את הכוננים שמגיעים למקום האירוע.


 

על מנת לממש פרויקטים אלו סטארט-אח צריכה להתרחב ולגייס מתנדבים ועובדים לשורותיה. תמיכתך בסטארטאח תאפשר לנו לקדם פרויקטים אלו ונוספים. הושיטו לנו יד.
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2019 נוצר באהבה ע"י צוות סטארטאח