משתתפים יקרים, ברוכים הבאים ! 
להלן פירוט ראשוני על הקיים ומשטח המידע עבורכם ל22 שעות הקרובות. אז לפני הכל, תכירו מה נעשה עד כה:

ידידים בדרכים - ארגון המספק עזרה ראשונה לא רפואית ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל ועוד. הארגון פועל בהתנדבות מלאה. בשנה האחרונה הארגון סייע למעל מ-180 אלף אזרחים במדינה.

מה היה עד היום ?

עד היום ארגון ידידים ניהל את 13 אלף מתנדביו דרך תוכנת המסרים Whatsapp. אזרח הזקוק לעזרה מחייג למרכזיה, במרכזייה יש מענה של 24 שעות על ידי 300 מוקדנים, את הקריאות המוקדנים מסווגים לפי מיקום ומקפיצים הודעות בקבוצות הWhatsapp המתאימה לפי המיקום, לעיתים עשרות קבוצות למיקום אחד. מערך זה של ניהול הקריאות דרך הWhatsapp פוגע באופן מהותי באופן תפעול הקריאות של האזרח וביעילות במציאת המתנדבים המתאימים.

 
איך סטארט-אח עזר להם ?

פיתחנו עבור ארגון ידידים שלושה כלים שונים שנועדו לתת מענה לכלל התהליך התפעולי של הסיוע לאזרח בשטח. משלב הקריאה של האזרח, ועד שלב לקיחת האירוע על ידי המתנדב. וזאת על ידי פיתוח רובוט לפייסבוק שמאפשר לאזרח לפתוח קריאה ללא שיח עם המרכזיה. פיתוח אפליקציה ל300 המוקדנים לטובת ניהול כלל הקריאות שמגיעות מהרובוט או לחילופין מהמרכזיה. פיתוח אפליקציה ל13 אלף המתנדבים, אפליקציה שמתריעה לכלל המתנדבים על אירועים בקרבתם. כלל הפיתוחים יחד מאפשרים כעת לארגון ידידים להתרחב ולצמוח בקצב הכפול פי 4 מהאופן בו התרחבו עד היום.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2019 נוצר באהבה ע"י צוות סטארטאח